facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Fazilet Hanım Ve Kızları 22. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Avşar Film'in yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 22. Bölüm 2. Fragmanı nette ilk burada yayınlandı. Diğer fragmanlar için Bizi takipte kalın. Hazım Bey'in ölümü konakta büyük yas tutulmasına sebep olurken diğer yandan kalan mirasın açıklanmasıyla yeni bir kaosun çıkmasına sebep olur. Ece'nin hamileliği Egemen kardeşleri oldukça rahatsız eder. Hazan ve Yağız'ın hamilelikle ilgili şüpheleri işlerin raydan çıkmasına neden olur.
Fazilet Hanım ve Kızları dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Fazilet Hanım ve Kızları 22. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Fazilet Hanım ve Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Fazilet Hanım Ve Kızları 22. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (2)
yorum Afa

Hazan ve Sinan . Yagiz abiliyini kayb etme. Hazan yeter.

yorum Yusif

Hazan ve Sinan


Anahtar kelimeler: fazilet hanım ve kızları fragman, fazilet hanım ve kızları fragmanı izle, Fazilet Hanım Ve Kızları 22. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 22. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 22. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Fazilet Hanım Ve Kızları 22. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Fazilet Hanım Ve Kızları 22. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 22. Bölüm 2. Fragmanı özeti