facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Fazilet Hanım Ve Kızları 26. Bölüm Fragmanı özeti:

Avşar Film'in yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 26. Bölüm Fragmanı nette ilk burada yayınlandı. Diğer fragmanlar için Bizi takipte kalın. Hazım Bey'in ölümü konakta büyük yas tutulmasına sebep olurken diğer yandan kalan mirasın açıklanmasıyla yeni bir kaosun çıkmasına sebep olur. Ece'nin hamileliği Egemen kardeşleri oldukça rahatsız eder. Hazan ve Yağız'ın hamilelikle ilgili şüpheleri işlerin raydan çıkmasına neden olur. 


Fazilet Hanım ve Kızları dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Fazilet Hanım ve Kızları 26. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Fazilet Hanım ve Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Fazilet Hanım Ve Kızları 26. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum pinar

Dizi çok güzel ama fazilet.hanimin gücü kalmamış gibi eski güçlü Fazileti istiyorum birde hazımsızlık bey yenilmez eskisinden daha güçlü bir hazımsızlık ve yağız hazana çok yakışıyor onlar beraber olsun yasemine gelince şimdi gökhan da sıra onu terk etmeli dahası babasının yerine geçince kendini çok güçlü hissedip yasemini bırakmalı

yorum Deniz

ÝagHaz olsun lütfen ýa Bu Sinaniñ Hazani tanidigi falan ýok hep Ýagiz ýardam etýor bu Sinana Baýdim artik bu Sinanla Hazan dan biz ÝagHaz olsun diýe 23 bolum izledik eger ÝagHaz olmiýcaksa 23 bölüm gördügüm diziýe ýazik okadar.


Anahtar kelimeler: fazilet hanım ve kızları fragman, fazilet hanım ve kızları fragmanı izle, Fazilet Hanım Ve Kızları 26. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 26. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 26. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Fazilet Hanım Ve Kızları 26. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Fazilet Hanım Ve Kızları 26. Bölüm Fragmanı neler olacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 26. Bölüm Fragmanı özeti