Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Fazilet Hanım Ve Kızları 26. Bölüm Fragmanı

 
Reklamlar
Fazilet Hanım Ve Kızları 26. Bölüm Fragmanı özeti:

Avşar Film'in yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 26. Bölüm Fragmanı nette ilk burada yayınlandı. Diğer fragmanlar için Bizi takipte kalın. Hazım Bey'in ölümü konakta büyük yas tutulmasına sebep olurken diğer yandan kalan mirasın açıklanmasıyla yeni bir kaosun çıkmasına sebep olur. Ece'nin hamileliği Egemen kardeşleri oldukça rahatsız eder. Hazan ve Yağız'ın hamilelikle ilgili şüpheleri işlerin raydan çıkmasına neden olur. 

Reklamlar
Yorum Yap

2 Yorum Yapıldı
  1. pinar: Dizi çok güzel ama fazilet.hanimin gücü kalmamış gibi eski güçlü Fazileti istiyorum birde hazımsızlık bey yenilmez eskisinden daha güçlü bir hazımsızlık ve yağız hazana çok yakışıyor onlar beraber olsun yasemine gelince şimdi gökhan da sıra onu terk etmeli dahası babasının yerine geçince kendini çok güçlü hissedip yasemini bırakmalı
  2. Deniz: ÝagHaz olsun lütfen ýa Bu Sinaniñ Hazani tanidigi falan ýok hep Ýagiz ýardam etýor bu Sinana Baýdim artik bu Sinanla Hazan dan biz ÝagHaz olsun diýe 23 bolum izledik eger ÝagHaz olmiýcaksa 23 bölüm gördügüm diziýe ýazik okadar.