facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Fazilet Hanım Ve Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Avşar Film'in yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı nette ilk burada yayınlandı. Diğer fragmanlar için Bizi takipte kalın.Hazan Yağız'ın gidişine engel olamadığı için çok üzgündür. Hazan'ın yaşadığı duygusal çöküntü zamanında Hazım'ın korkunç durumu herkeste şok etkisi yaratır. Gökhan ve Yasemin Hazım'la ilgili gerçeği saklamaya devam ederler. Ece'nin de oyunun içinde olduğunu öğrenen Hazan sırt çevirir.


Fazilet Hanım ve Kızları dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Fazilet Hanım ve Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Fazilet Hanım ve Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Fazilet Hanım Ve Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Bu bölümde çok duygulandım yaşın ve Eceye çok güzel bir dizi


Anahtar kelimeler: fazilet hanım ve kızları fragman, fazilet hanım ve kızları fragmanı izle, Fazilet Hanım Ve Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Fazilet Hanım Ve Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Fazilet Hanım Ve Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 28. Bölüm 2. Fragmanı özeti