facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Fazilet Hanım Ve Kızları 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Avşar Film'in yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 4. Bölüm 2. Fragmanı nette ilk burada yayınlandı. Diğer fragmanlar için Bizi takipte kalın. Ece'yi babasının yatağında yakalayan Selin ortalığı birbirine katar. Diğer yandan kızıyla birlikte kovulduğunu öğrenen Fazilet ise geri geleceğini haykırarak yalıdan ayrılır. Fazilet ve kızı Hazan'ın hastanede olduğunu öğrenince soluğu onun yanında alırlar. Diğer yandan Egemen'lerin Sinan'da hastanededir. İki aile hastanede tekrar farklı bir şekilde biraraya gelir.


Fazilet Hanım ve Kızları dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Fazilet Hanım ve Kızları 4. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Fazilet Hanım ve Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Fazilet Hanım Ve Kızları 4. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Fazilet Hanım Ve Kızları 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Fazilet Hanım Ve Kızları 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Fazilet Hanım Ve Kızları 4. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Fazilet Hanım Ve Kızları 4. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Fazilet Hanım Ve Kızları 4. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti