facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Fazilet Hanım Ve Kızları 47. Bölüm Fragmanı özeti:

Avşar Film'in yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 47. Bölüm Fragmanı nette ilk burada yayınlandı. Diğer fragmanlar için Bizi takipte kalın.Fazilet ve Egemenler cephesi Gülten'in anlattıklarına tam olarak inanmaları güç olur. Fazilet yine ikili oynayarak Sinan'a ve Hazım'a karşı tavrını alır. Hazan'ın henğz haberi bile olmadan evlilik oyununu başlatmıştır. İlişkisi konusunda önemli bir karar aşamasında olan Sinan ne yapacak? Hazan kararından dönecek mi? Oğullarının bir kız için kapışmasını istemeyen Hazım nasıl bir önlem alacak?


Fazilet Hanım ve Kızları dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Fazilet Hanım ve Kızları 47. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Fazilet Hanım ve Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Fazilet Hanım Ve Kızları 47. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Isimsiz

Sinan boyle devam et


Anahtar kelimeler: fazilet hanım ve kızları fragman, fazilet hanım ve kızları fragmanı izle, Fazilet Hanım Ve Kızları 47. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 47. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 47. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Fazilet Hanım Ve Kızları 47. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Fazilet Hanım Ve Kızları 47. Bölüm Fragmanı neler olacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 47. Bölüm Fragmanı özeti