facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Fazilet Hanım Ve Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Avşar Film'in yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 6. Bölüm Fragmanı nette ilk burada yayınlandı. Diğer fragmanlar için Bizi takipte kalın. Yağız ve Sinan Hazan'ın evinde karşı karşıya gelince iki kardeş birbirlerine öfke duymaya başlar. Birbirlerine karşı dolmuş olan iki kardeş hiç olmayacak bir yerde patlama yaşarlar ve bu patlamanın sonucu ağır olur. Fazilet ve Ece ise yalıda tüm okları üzerine çeker. Fazilet'in yalıda kalmak için oynadığı oyun büyük bir risktir.


Fazilet Hanım ve Kızları dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Fazilet Hanım ve Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Fazilet Hanım ve Kızları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Fazilet Hanım Ve Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum ZEYNEP

COK GÜZEL DİZİ BAYILIYORUM


Anahtar kelimeler: , Fazilet Hanım Ve Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Fazilet Hanım Ve Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Fazilet Hanım Ve Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Fazilet Hanım Ve Kızları 6. Bölüm 2. Fragmanı özeti